Κυριακή 10 Μαρτίου 2013

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

ΚΑΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ... ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ 3 ΒΑΘΜΟΥΣ!

ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ.
 ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ, Ο ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΤΑΝ ΕΛΑΦΡΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΟΥΣΙΑ!
 ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?
ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΟΥΣ 3 ΒΑΘΜΟΥΣ! ΜΠΟΡΕΙ ΛΟΓΟ ΤΩΝ 6 ΟΜΑΔΩΝ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΔΙ ΣΤΗΝ FOOTBALL LEAGUE OMΩΣ ΟΙ ΚΑΚΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΓΡΙΝΙΑ!
Ο ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΣΕ 7 ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ!
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ!
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ!

ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 10.30

• ΑΚΟΥΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ, ΖΩΝΤΑΝΑ  ΣΤΙΣ 10.30 ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΣΤΟ FOSTIRISTAS RADIO ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ <<ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΡΜΑ>>.
  • ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟ.
  • ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗΣ ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ, ΜΕΣΩ CHAT ΤΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ.

ΠΟΛΥΤΙΜΟ 1-0 ΤΟΥ ΦΟΝΕΑ

Σπουδαία νίκη πήρε ο Φωστήρας στο Δημοτικό Στάδιο του Ταύρου επί της Κορίνθου με 1-0.
Οι γηπεδούχοι μπήκαν αποφασισμένοι για το τρίποντο στον αγωνιστικό χώρο, ωστόσο ο Αρχοντάκης είπε "οχι" σε αρκετά σουτ. Κάτι τέτοιο δεν έγινε και με την έναρξη της επανάληψης, αφού ο Βαβάτσικος με σουτ στο 46ο λεπτό άνοιξε το σκορ και έδωσε την υπερπολύτιμη νίκη στον Φωστήρα.
Φωστήρας (Θύμιος Γεωργούλης): Μπότος, Μπιλίτσης, Πεταυράκης, Παραράς, Τσώνης, Μπούμπας, Α. Βλάχος (89' Κούτρος), Γ. Βλάχος, Δωροβίνης, Βαβάτσικος (70' Τσαγκαράκης), Κάμπας (85' Κόπελας).
Κόρινθος (Θανάσης Περαχωρίτης): Αρχοντάκης, Κοτσόκολος, Παππάς, Σπυρόπουλος, Φίλης (74' Μακρής), Λουμπαρδέας, Παπαευθυμίου (62' Γκάτσης), Λώττας, Κατσίκης, Πεχλιβανόπουλος, Αράπογλου (68' Λούβρης).
ΠΗΓΗ: ONSPORTS.GR

Ο ΦΩΣΤΗΡΑΣ 1-0 ΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟΣ!

ΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΥ ΣΤΟ 47 ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΟΝ (ΚΑΚΟ ΣΗΜΕΡΑ) ΦΩΣΤΗΡΑ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ.

(ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΣΕ ΛΙΓΟ:

Σάββατο 9 Μαρτίου 2013

ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ > ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ

• ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΑ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΙΝΘΟ.
  • ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΘΕΙ, ΜΕ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟ ΤΟΝ ΦΩΣΤΗΡΑ, 15 ΦΟΡΕΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ Β - Γ - Δ ΕΘΝΙΚΗΣ.
  • Ο ΦΟΝΕΑΣ ΕΧΕΙ 9 ΝΙΚΕΣ, 4 ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ, ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΗΤΤΗΘΕΙ ΜΟΛΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ.
  • ΤΑ ΓΚΟΛ ΕΙΝΑΙ 22-8 ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ.
  • ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑ ΗΤΑΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ 1999-2000 (Δ! ΕΘΝΙΚΗ) ΜΕ 5-0.
  • ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΤΣ ΕΓΙΝΕ ΤΟ 2009 ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ Γ! ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΛΗΞΕ 1-1.
  • ΤΟ ΓΚΟΛ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΕΒΑΛΕ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ.